• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)

Завершена

117 293.40 UAH з ПДВ
Номер: 3ab395bcc4214bbcaea3b1c2a87d4348
Внутрішній номер закупівлі: 30201859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-010250-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
Контактна особа: Олена Силенок +380934290220 silenokev1986@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 117 293.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний газоподібний в металевих балонах (40л) по 6,3м3
Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень
Кількість 1260 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 14029, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Миру. 211-д На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Ціна пропозиції 117 293.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 15:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 73f5ede91d4d4fc68b661ae065e84e50
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-26-010250-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Номер договору: 181
Сума договору: 117 293.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 109 620.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf