-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Оголошено тендер
117 293.40
UAH
Номер:
c4621fcc343e42ea85342fcdd1ea3ab2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-012022-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
117 293.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178, у зв’язку з відміною відкритих торгів UA-2026-07-22-010316-a, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
26.08.2026 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума117 293.40 UAH