-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-010128-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
204 290 665.54
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
18
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0ef165f34ca747f8a15842c3a7f12622
Внутрішній номер закупівлі:
30201762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-010128-a
Замовник:
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359620
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вячеслав Юрченко +380459645366 zakupki.novi.p@gmail.com https://novipetrivtsi-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
204 290 665.54 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 15:29 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 15:29 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 15:29 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 290 665.54 Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)