-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)
Оголошено тендер
245 148 798.65
UAH
Номер:
3dec125f859744bd91a25394685c8c6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-011425-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359620
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359620
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
245 148 798.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
26.08.2026 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансування спеціального фонду державного бюджету (кошти ЄІБ) та коштів місцевого бюджету
Сума245 148 798.65 UAH