• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Молодіжна та вул. Родини Кривоносів в м. Шостка Сумської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)

1 900 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
07
год
12
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f9969828009540cc8ed7a5285dcae2c3
Внутрішній номер закупівлі: 30201171
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-009543-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Лисенко +380502945769 ugkh-shostka1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 900 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 15:10 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 15:10 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 15:10 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 11:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 900 000.00 Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Молодіжна та вул. Родини Кривоносів в м. Шостка Сумської області