• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Молодіжна та вул. Родини Кривоносів в м. Шостка Сумської області

Оголошено тендер

2 280 000.00 UAH
Номер: 0a01d6d3209b4123bf19145e1c46f374
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-011069-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності по вул. Молодіжна та вул. Родини Кривоносів в м. Шостка Сумської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2026 14:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШосткинська
Сума2 280 000.00 UAH