• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Човни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (3714)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 10:00)

258 362.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
01
год
55
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6fc9dcbe85e3498d859bd1cd7e4bec34
Внутрішній номер закупівлі: 30201031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-009413-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34520000-8 ЧовниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 258 362.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 15:06 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 15:06 - 04.09.2026 10:00
Період оскарження: 26.08.2026 15:06 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 362.00 Човни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (3714)