-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Човни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (3714)
Оголошено тендер
310 035.00
UAH
Номер:
f7a00876b66141c0b61145f5b696f33e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-011141-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 035.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Човни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (3714)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель 2026 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу від 17.06.2026 № 3714
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34520000-8 Човни
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2026 14:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума310 035.00 UAH