-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
3D сканери та ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-008650-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 09:00)
158 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
02
год
57
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
24117356801d4b2ea62bbfc21dff0d80
Внутрішній номер закупівлі:
30200280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-008650-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 14:46 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 14:46 - 03.09.2026 09:00
Період оскарження:
26.08.2026 14:46 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 250.00 3D сканери та ноутбук