-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
3D сканери та ноутбук
Оголошено тендер
189 900.00
UAH
Номер:
e2649d8af0724a26b4f06a94a9d8a26a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-009812-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
189 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
3D сканери та ноутбук
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2026 14:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
3D сканер
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Ноутбук
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума189 900.00 UAH