-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-007912-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6539c7631abe44ceb51e8d8757915bcb
Внутрішній номер закупівлі:
30199531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-007912-a
Замовник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Перегуда +380414921210 emrada.prozorro@gmail.com https://emrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 14:29 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 14:29 - 03.09.2026 08:00
Аукціон:
з 04.09.2026 12:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Паливно-мастильні матеріали