-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливно- мастильні матеріали
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
1bec1b11f1134227a9c0ed5b649277be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-007421-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливно- мастильні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.08.2026 12:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
1000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
600 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄмільчине
Сума150 000.00 UAH