-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (ENLIGHT KERR додатковий шприц композит, шприц 4г; ORTHO SOLO додаткова пляшечка адгезиву, шприц 5мл)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-006416-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
14 419.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
17
год
22
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bf23ac8877f045bcb8130981a5449faa
Внутрішній номер закупівлі:
30198046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-006416-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 419.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 13:06 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 13:06 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 13:06 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 419.00 Код ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (ENLIGHT KERR додатковий шприц композит, шприц 4г; ORTHO SOLO додаткова пляшечка адгезиву, шприц 5мл)