-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (ENLIGHT KERR додатковий шприц композит, шприц 4г; ORTHO SOLO додаткова пляшечка адгезиву, шприц 5мл)
Оголошено тендер
15 428.00
UAH
Номер:
477853c3e2494f398dfe1d7ae327ab4e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-007538-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 428.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (ENLIGHT KERR додатковий шприц композит, шприц 4г; ORTHO SOLO додаткова пляшечка адгезиву, шприц 5мл)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
26.08.2026 12:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ENLIGHT KERR додатковий шприц композит, шприц 4г
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
ORTHO SOLO додаткова пляшечка адгезиву, шприц 5мл
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 428.00 UAH