-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею № 46 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Павлокічкаська, 29 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-005509-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
1 252 227.23
UAH без ПДВ
Номер:
97bcc570ae014ba79caca2ec96363780
Внутрішній номер закупівлі:
30197140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-005509-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 252 227.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 12:20 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 12:20 - 03.09.2026 01:00
Аукціон:
з 04.09.2026 13:00
Період кваліфікації:
03.09.2026 01:00 - 04.09.2026 11:03
Період завантаження договору:
10.09.2026 00:00 - 20.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 252 227.23 Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею № 46 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Павлокічкаська, 29 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)