• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею № 46 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Павлокічкаська, 29

Оголошено тендер

1 502 672.68 UAH
Номер: 92a02b3753b641fe88231d08fd6e1751
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-006148-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Замовник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 1 502 672.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею № 46 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Павлокічкаська, 29
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2026 11:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума1 502 672.68 UAH