-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-005503-a
Торги не відбулися
55 635.83
UAH без ПДВ
Номер:
a31dba19a49349039182a89d1a1bbd5a
Внутрішній номер закупівлі:
30197127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-005503-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Кайдалова +380443654094 h.kaidalova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 635.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 12:20 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 12:20 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 635.83 Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)