• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)

Оголошено тендер

66 763.00 UAH
Номер: 017838b8f8094444b65ca8885f57c08e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-006317-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 66 763.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.08.2026 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума66 763.00 UAH