-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення (фасад) для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна, Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023 - 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-005215-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 години (до 03.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 години (до 03.09.26 00:00)
606 175.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
04
год
38
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
53ae10fe97754a279dba5b4e32f72bb3
Внутрішній номер закупівлі:
30196833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-005215-a
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33071141
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, місто Малин(пн), пл.Соборна, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасименко Дмитро Володимирович +380931257432 cahana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
606 175.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 12:05 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 12:05 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 12:05 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴606 175.83 Поточний ремонт приміщення (фасад) для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна, Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023 - 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)