-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення (фасад) для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна, Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023 - 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
Оголошено тендер
727 411.00
UAH
Номер:
dc4733699e4046b0bbe957a09d8d923a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-003666-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33071141
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, місто Малин(пн), пл.Соборна, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33071141
-
Контактна особа:
Герасименко Дмитро Володимирович +380931257432 cahana@ukr.net
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, пл.Соборна, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
727 411.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення (фасад) для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна, Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023 - 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2026 10:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалин
Сума727 411.00 UAH