• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект 3 акумулятори та зарядний пристрій для БПЛА - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ДСТУ, ТУ, тощо) та чинному законодавству України. Товар повинен бути заводського виконання, новим, без механічних пошкоджень, ремонту, відновлення тощо та не бути у попередній експлуатації. Постачальник забезпечує пакування товару, яке необхідне для запобігання його пошкодженню або псуванню під час транспортування до кінцевого пункту призначення. Доставка товару замовнику і його розвантаження здійснюється за рахунок переможця. Переможець сплачує усі витрати, пов`язані з пересилкою документів (договорів, сертифікати, накладні і т.д.) через кур`єрську службу з адресною доставкою ( «Нова пошта» або ін). Строк поставки товару – в 3-х денний термін з моменту отримання заявки від Замовника виходячи з його необхідності (листом, факсом, електронною поштою тощо), але у будь-якому разі не пізніше 30.10.2026 року

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)

23 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
19
год
37
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 38381ad0e3744587b14150cbe7bbdfff
Внутрішній номер закупівлі: 30195120
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-003494-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
Контактна особа: Юлія Бєлова +380532567500 y.bielova@dsns.gov.ua http://arz.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 11:08 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 11:08 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 11:08 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 14:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 600.00 Комплект акумуляторів DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit (або еквівалент) - 1 комплект