-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект 3 акумулятори та зарядний пристрій для БПЛА - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
28 320.00
UAH
Номер:
d840435699e24cecbbed3d1b3b9cce13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-001551-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект 3 акумулятори та зарядний пристрій для БПЛА - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.08.2026 09:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект 3 акумулятори та зарядний пристрій DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit (або еквівалент)
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума28 320.00 UAH