-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами.
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-002122-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
26 083.95
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
02
год
58
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
30cfc38ee5d34468822ac3b84463c16b
Внутрішній номер закупівлі:
30193759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-002122-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумакова Наталя 380684057391 shirlikarnya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
26 083.95 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 10:23 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 10:23 - 03.09.2026 09:00
Період оскарження:
26.08.2026 10:23 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 083.95 Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами.