-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами.
Оголошено тендер
31 300.74
UAH
Номер:
9fcb2f09f5024016be9475eb14179215
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-002724-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 300.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення) у складі послуги з управління побутовими відходами.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.08.2026 10:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовомайське
Сума30 211.36 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 089.38 UAH