• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Системи та пристрої нагляду та охорони

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 годин (до 02.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 годин (до 02.09.26 00:00)

1 991 088.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
05
год
51
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7ae2e67211c4457bbc38b28204bb70b2
Внутрішній номер закупівлі: 30190685
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-013323-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Одеській області
Контактна особа: Едуард Бурлака +380487408108 odesaburlaka@gmail.com http://www.guard.np.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 991 088.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 18:18 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 18:18 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження: 25.08.2026 18:18 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 02.09.2026 14:36

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f939e420ea1c41e6b90f567f00fed71c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовником було виявлено порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, яке було допущено на етапі розрахунку та визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: очікувану вартість предмета закупівлі було розраховано помилково (допущено арифметичну помилку). Внаслідок зазначеного вище, затверджена очікувана вартість є суттєво заниженою відносно середньоринкових цін, що діють на момент подання пропозицій учасниками. Як наслідок, виникає ризик зриву закупівлі, неможливості забезпечення безперебійної діяльності установи та неефективного використання бюджетних коштів. Відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей, електронна система закупівель функціонально не дозволяє замовнику вносити зміни до тендерної документації та оголошення в частині збільшення очікуваної вартості закупівлі на етапі подання пропозицій. Враховуючи те, що виявлене порушення законодавства в частині неправильного (заниженого) визначення очікуваної вартості безпосередньо впливає на результати торгів і конкуренцію, а також зважаючи на неможливість усунення цього порушення шляхом внесення змін до поточної тендерної документації, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, замовник приймає рішення про відміну відкритих торгів.
Період оскарження: 31.08.2026 18:06 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування: 31.08.2026 18:06
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴1 991 088.33 Системи та пристрої нагляду та охорони