• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи та пристрої нагляду та охорони

Оголошено тендер

2 389 306.00 UAH
Номер: ba2cf5ebb6eb4f40aa7e4e3b5b274df0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-015688-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління поліції охорони в Одеській області
Замовник: Управління поліції охорони в Одеській області
Очікувана вартість: 2 389 306.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи та пристрої нагляду та охорони
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 25.08.2026 17:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 389 306.00 UAH