• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Безпілотний авіаційний комплекс "Sirko” комплектація 2M4 або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)

4 620 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
17
год
22
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 39fa6283e8a7450eb6483b81c862299b
Внутрішній номер закупівлі: 30190235
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-012865-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
Контактна особа: Лісовець Віталій 380984456757 Vitalii.Lisovets@lce.lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 620 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 17:14 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 17:14 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження: 25.08.2026 17:14 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 620 000.00 Безпілотний авіаційний комплекс "Sirko” комплектація 2M4 або еквівалент