-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний авіаційний комплекс "Sirko” комплектація 2M4 або еквівалент
Оголошено тендер
4 620 000.00
UAH
Номер:
d584b6e98c7a4d5c8fe6e34833e3ca5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-009054-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948670
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948670
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 620 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Безпілотний авіаційний комплекс "Sirko” комплектація 2M4 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Дата опублікування:
18.08.2026 14:03
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно до ухвали міської ради від 17.02.2022 № 1981 “Про затвердження Програми заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2026 роки“, та рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 31.07.2026 №709
-
Дата публікації:
18.08.2026 14:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Безпілотний авіаційний комплекс "Sirko” комплектація 2M4 або еквівалент
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 620 000.00 UAH