• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гранітний відсів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 годин (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 годин (до 04.09.26 00:00)

305 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
15
год
15
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c1255933e98241c88d6b8bcfb1019bf0
Внутрішній номер закупівлі: 30189194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-011820-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Знам'янський комбінат комунальних послуг"
Контактна особа: Ірина Чернецька +380663291610 kadririna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 305 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 16:24 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 16:24 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 25.08.2026 16:24 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 11:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴305 000.00 Гранітний відсів