• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гранітний відсів

Оголошено тендер

366 000.00 UAH
Номер: 09455587496e4ced9cc1e978deba0995
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-013443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Знам'янський комбінат комунальних послуг"
Замовник: Комунальне підприємство "Знам'янський комбінат комунальних послуг"
Очікувана вартість: 366 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гранітний відсів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.08.2026 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗнам’янська
Сума366 000.00 UAH