• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ворота промислові Гант або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)

229 074.44 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
11
год
56
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 61fc77b0750c4a5db93f21174226bbb7
Внутрішній номер закупівлі: 30188832
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-011464-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
Контактна особа: Тендицький Назарій Петрович 380672503101 ter.arz.tender@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 229 074.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 16:20 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 16:20 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження: 25.08.2026 16:20 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 02.09.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴229 074.44 Ворота промислові Гант або еквівалент