• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ворота промислові Гант або еквівалент

Оголошено тендер

274 889.33 UAH
Номер: 396b660a9d9c422299a11daf70383a40
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-010892-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
Очікувана вартість: 274 889.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ворота промислові Гант або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.08.2026 14:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума274 889.33 UAH