-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 та Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-011183-a
Торги не відбулися
130 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
06170613bbbb4fb79f0c2731ccdf07ef
Внутрішній номер закупівлі:
30188553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-011183-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 16:02 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 16:02 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 000.00 Бензин А-95 960 літрів; дизельне паливо - 600 літрів;