• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 та Дизельне паливо

Оголошено тендер

156 000.00 UAH
Номер: e73d55629bb84a648c8497dc2fac8ac6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-012476-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
Очікувана вартість: 156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 та Дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.08.2026 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума156 000.00 UAH