• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (літера А-4), а саме: відновлення гідроізоляції зовнішньої частини фундаменту підвального приміщення № 10 та відновлення (ремонт) системи відведення дощових вод Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою: 50106, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мкр-н 7-й Зарічний, буд. 24

Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

607 359.41 UAH без ПДВ
Номер: 100f4b393cf2440e8cd843ab16838f49
Внутрішній номер закупівлі: 30188479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-011094-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
Контактна особа: Світлана Леонідівна Козак +380972950636 viddilmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 607 359.41 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 15:59 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 15:59 - 04.09.2026 09:00
Аукціон: з 07.09.2026 15:49
Період кваліфікації: з 04.09.2026 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴607 359.41 Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (літера А-4), а саме: відновлення гідроізоляції зовнішньої частини фундаменту підвального приміщення № 10 та відновлення (ремонт) системи відведення дощових вод Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою: 50106, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мкр-н 7-й Зарічний, буд. 24