• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (літера А-4), а саме: відновлення гідроізоляції зовнішньої частини фундаменту підвального приміщення № 10 та відновлення (ремонт) системи відведення дощових вод Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою: 50106, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мкр-н 7-й Зарічний, буд. 24.

Оголошено тендер

728 831.29 UAH
Номер: 6828b51d7adc4a88ad64a057258f34d5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-011633-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
Очікувана вартість: 728 831.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (літера А-4), а саме: відновлення гідроізоляції зовнішньої частини фундаменту підвального приміщення № 10 та відновлення (ремонт) системи відведення дощових вод Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою: 50106, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мкр-н 7-й Зарічний, буд. 24.
Примітки: Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.08.2026 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума728 831.29 UAH