-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 1-го поверху під влаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-010927-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
870 237.66
UAH без ПДВ
Номер:
921ee0aa793b47b2b51648b1f9f7daed
Внутрішній номер закупівлі:
30188302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-010927-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Галина Юріївна 380462256292 polonets_galia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
870 237.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 16:05 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 16:05 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 14:28
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴870 237.66 Поточний ремонт приміщень 1-го поверху під влаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)