• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень 1-го поверху під влаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

1 044 285.19 UAH
Номер: fdedd2efa602421596a9b94439902da5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-013251-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
Замовник: Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
Очікувана вартість: 1 044 285.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень 1-го поверху під влаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до потреби та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.08.2026 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума1 044 285.19 UAH