-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тумба офісна
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-009914-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 годин (до 02.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 годин (до 02.09.26 09:00)
18 536.08
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
10
год
06
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
266887cd4a0f4e3ba12e247544568e24
Внутрішній номер закупівлі:
30187286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-009914-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Муравська +380985799719 procurement@probation.gov.ua https://www.probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 536.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 15:23 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 15:23 - 02.09.2026 09:00
Період оскарження:
25.08.2026 15:23 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 536.08 Тумба офісна