• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тумба офісна

Оголошено тендер

22 243.30 UAH
Номер: 434b9712778b47419a6ed7f82257c024
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-008753-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"
Очікувана вартість: 22 243.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тумба офісна
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.08.2026 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тумба офісна
Код ДК 021:2015: 39134000-0 Комп’ютерні меблі
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601030 - Забезпечення діяльності органів пробації
Сума22 243.30 UAH