-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт покрівлі навчального корпусу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 6
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-009693-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 17 годин
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 17 годин
1 666 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
017fc60fe71a409d8f2c2bbbe57fee15
Внутрішній номер закупівлі:
30187070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-009693-a
Замовник:
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осінська Тетяна Володимирівна +380445213217 osinskat1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 15:23 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 15:23 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
02.09.2026 12:25 - 02.09.2026 12:48
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 666 666.67 Поточний (аварійний) ремонт покрівлі навчального корпусу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 6