-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізовані частини до звукового обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-009373-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 14:00)
602 885.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
03
год
57
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dfba254a961547158e4e8c30ba528f0d
Внутрішній номер закупівлі:
30186762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-009373-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Агаркова +380442949720 i.aharkova@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
602 885.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 15:06 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 15:06 - 02.09.2026 14:00
Період оскарження:
25.08.2026 15:06 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴602 885.00 Спеціалізовані частини до звукового обладнання