-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізовані частини до звукового обладнання
Оголошено тендер
723 462.00
UAH
Номер:
29fa80a6a4df4486a007c38e6a057119
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-01-004792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
723 462.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізовані частини до звукового обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.06.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0418080 - Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України
Сума723 462.00 UAH