-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво ділянки теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування перемички між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 24 м.Біла церква Київської область»
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-008790-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 16:00)
1 820 757.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
22
год
51
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d035e5133472491595b5adfb698142fb
Внутрішній номер закупівлі:
30186178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-008790-a
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Ходань +380678031022 bctm.tender@ukr.net http://bctm.com.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 820 757.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 14:46 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 14:46 - 09.09.2026 16:00
Період оскарження:
25.08.2026 14:46 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 820 757.00 Нове будівництво ділянки теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування перемички між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 24 м.Біла церква Київської область»