-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво ділянки теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування перемички між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 24 м.Біла церква Київської область»
Оголошено тендер
2 184 908.40
UAH
Номер:
b562e11a935941d680aaa35284c44937
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-010322-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 184 908.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво ділянки теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування перемички
між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 24 м.Біла церква Київської область»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
25.08.2026 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 184 908.40 UAH