-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки у приміщенні Закладу дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради по вул. Січових Стрільців, 21 в м. Стрий
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-008680-a
Місце надання послуг: за адресою визначеною замовником - вул. Січових Стрільців, 21 в м. Стрий; Кількість – 1 послуга, згідно обсягів ТС
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 47 хвилин
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 47 хвилин
399 016.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb84a6bf17404175aa2a34dafcaaf749
Внутрішній номер закупівлі:
30186057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-008680-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414363
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Січових Стрільців, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гадяк +380971424723 buqalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
399 016.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 14:41 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 14:41 - 02.09.2026 01:00
Аукціон:
з 03.09.2026 14:24
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴399 016.00 Поточний ремонт електропроводки у приміщенні Закладу дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради по вул. Січових Стрільців, 21 в м. Стрий