-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки у приміщенні Закладу дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради по вул. Січових Стрільців, 21 в м. Стрий
Оголошено тендер
478 819.20
UAH
Номер:
ec3bfdb9fe67462b9e66618fadb4bbf8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-006021-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414363
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Січових Стрільців, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414363
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Січових Стрільців, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
478 819.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт електропроводки у приміщенні Закладу дошкільної освіти №11 Стрийської міської ради по вул. Січових Стрільців, 21 в м. Стрий
Примітки:
Відповідно до нових кошторисних призначень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.07.2026 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрий
Сума478 819.20 UAH