• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливно-мастильні матеріали

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на закупівлю.

Торги не відбулися

420 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f1d6d975eb2141e386ec8da8a691d145
Внутрішній номер закупівлі: 30184590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-007215-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Баліцький Віталій Антонович +380444816322 5sugz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 13:50 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 13:50 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 02.09.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴420 000.00 Паливно-мастильні матеріали