-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
3f5951e60ee34d0982a0b80f593953a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-008682-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливно-мастильні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.08.2026 13:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума420 000.00 UAH