-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-005060-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 годин назад
5 312 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
a9e79ff2c71349e6891ecf6471331a27
Внутрішній номер закупівлі:
30182462
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-005060-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36565957
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вулиця Слави, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токман Юлія 380473060193 kperc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 312 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 12:05 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 12:05 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 12:45
Період кваліфікації:
02.09.2026 00:00 - 02.09.2026 14:30
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 312 500.00 Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений